Tátou každý den

366 zamyšlení o rodičovství, výchově a lásce k dětem

DOTISK NOVĚ V PRODEJI

279,00 399,00 

Vyprázdnit
Typ knihy: Vyberte možnost

Anotace

Promyšlená každodenní příručka plná inspirativních citátů a rad od autora bestsellerů Stoikův průvodce pro každý den nebo Klíčem je klid.

Kniha Tátou každý den by měla být povinnou literaturou pro každého otce.

Co to znamená být skvělým otcem? A jak se jím stát? Rodičovství je role naplněná neuvěřitelným smyslem a účelem, kterou mají muži povinnost brát vážně. Ne každý se však pro tuto roli narodil a i ten, který ano, občas potřebuje načerpat trochu inspirace a získat nad situací nadhled.

Od autora bestsellerů Ryana Holidaye, který je sám otcem dvou dětí, pomůže tato kniha starým i novým tatínkům najít inspiraci a rady pro každodenní práci, kterou je otcovství. Kromě psychologických výzkumů čerpá také z citátů z historie, popkultury a literatury od Sókrata přes Martina Luthera Kinga mladšího až po Jerryho Seinfelda. 

Zjistěte, jak se stát nejen tátou, ale i skutečným vzorem pro své děti. Protože otcovství není jen role, je to závazek, který si zaslouží vaše nejlepší úsilí.  Být tátou je výzva, která za to rozhodně stojí.

„Proměňte tuto knihu ve svůj ranní rituál.“ – Matthew McConaughey


Jak knihu používat?

Kniha je datována od 1. ledna do 31. prosince. Na každý den jedna stránka. Začít však můžete kdykoliv. Kterýkoliv den. A za rok znova. Žádná řeka není dvakrát stejná a příští rok pro vás může mít tentýž text jiný význam.

Zklamány čtením však nebudou ani maminky. Jak autor při psaní knihy sám poznamenal, že jako muž by si nedovolil mluvit za ženy a proto je kniha také nazvána takto, Tátou každý den. Avšak mnoho rad, návodů a zamyšlení v knize je platných obecně pro roli rodičovství. Čtením tedy bude obohacen jakýkoliv rodič. Ačkoliv přeci jen trochu lépe kniha promlouvá k otcům.


Ukázka knihy


Ukázka z audioknihyO autorovi

Image-Description

RYAN HOLIDAY

Je jedním z předních světových myslitelů a spisovatelů zabývajících se starověkou filosofií a jejím uplatněním v každodenním moderním životě. Než se stal spisovatelem, působil jako ředitel marketingu a nakonec poradce společnosti American Apparel. Holiday debutoval jako spisovatel v roce 2012, kdy vydal knihu Trust Me, I’m Lying. Je autorem mnoha bestsellerů, například Stoikův průvodce pro každý den (The Daily Stoic), Klíčem je klid (Stillness is the Key) nebo Překážka jako cesta (Obstacle is the Way).

Jeho knihy byly přeloženy do více než třiceti jazyků a prodalo se jich přes dva miliony výtisků.
Se svou rodinou žije poblíž města Austin v americkém Texasu.

Hmotnost -
Rozměry -
Autor

Původní název

The Daily Dad

Datum vydání

30.11.2023

Počet stránek

400

Typ knihy

, ,

Vazba

Jazyk

český

Překlad