Umění čelit výzvě

Metoda F.A.C.E. the Challenge

299,00 399,00 

Vyprázdnit
Typ knihy: Vyberte možnost

Stanovte si správné cíle a plány, které splníte

 

  • Co můžeme dělat, abychom dokázali realizovat každý den své plány?
  • Jak se můžeme naučit své plány nevzdávat?
  • Co a koho k tomu potřebujeme?

Tyto otázky vedly bývalého mistra světa v boxu k tomu, aby společně s Tatjanou Kiel vytvořili metodu, která nám pomáhá překonávat výzvy každodenního života.

„Síla vůle je podle mých zkušeností klíčovou schopností, díky které můžeme úspěšně proměnit cíle ve skutečnost.“

O tom je Vladimir Kličko ještě více přesvědčený od té doby, kdy odstartoval svou druhou profesní kariéru jako podnikatel. Život je pro něj dlouhým řetězcem jednotlivých výzev – soukromých i pracovních.

„Až příliš často plníme cíle někoho jiného nebo cíle, které už se k nám nehodí. A i když jsme si stanovili ten správný cíl, jeho realizace skoro vždycky pokulhává.“

Metodou F.A.C.E. své plány a cíle splníme.

Co je F.A.C.E. the Challenge?

F.A.C.E. the Challenge je metoda, pomocí které se lze naučit a trénovat vůli. Je koncepčně založena na čtyřech principech: Focus (soustředění), Agility (agilita), Coordination (koordinace) a Endurance (vytrvalost), které se získávají jak mentálně, tak fyzicky. Metoda je tedy založena na dualitě Brain & Power, což je synergie, kterou Wladimir Kličko úspěšně využil během své aktivní sportovní kariéry.

Odkud pochází výzva F.A.C.E.?

„V době, kdy jsem byl profesionálním sportovcem, jsem zakládal iniciativy, firmy a od té doby jsem se věnoval výzkumu a tréninku. Při udržování neustálého dialogu se svými partnery jsem zjistil, že manažeři často mohou mít schopnost identifikovat své výzvy, nicméně často váhají s jejich řešením. To mě inspirovalo k systematické analýze mého přístupu k výzvám jako závodního sportovce a jeho přenesení do podnikání a každodenního života. Nyní bych se rád podělil o své výsledky pomocí této inovativní, nové metody: F.A.C.E. the Challenge.“

— Dr. Vladimir Kličko


Řekli o knize

„Právě se nacházíme uprostřed procesu transformace a díky metodě F. A. C. E. jsme našli ten správný způsob, jak tento proces řešit. Potřebovali jsme k těmto změnám přistupovat jinak a challenge management se naprosto shoduje s mou osobní filozofií – obchodní růst nemůže existovat bez osobního růstu.“
— Hagen Rickmann, Telekom Deutschland, ředitel oddělení pro firemní zákazníky


Ukázka z knihy


Ukázka z audioknihyO autorovi

Image-Description

VLADIMIR KLIČKO

Dr. Vladimir Kličko, bývalý mistr světa v boxu v těžké váze s doktorátem ze sportovní vědy, se považuje za inovátora, jehož znalosti a zkušenosti z 30 let závodního sportu lze využít v každodenním životě a v práci. Jeho cílem je umožnit lidem vnímat problémy jako výzvy, které lze překonat díky silnému smyslu pro realitu a odvaze.

Společně se svým týmem ve společnosti Klitschko Ventures vyvinul metodu F.A.C.E. the Challenge. Pomocí tohoto čtyřkrokového procesu se každý může naučit rozvíjet vlastní vůli a jednat soustředěněji, agilněji, koordinovaněji a vytrvaleji.

Hmotnost 409 g
Rozměry -
Autor

,

Překlad

Počet stránek

176

Vazba

Typ knihy

, ,

Datum vydání

01. 06. 2022

Původní název

F.A.C.E. the Challenge