Lídr s vizí

10 otázek, ktoré vám pomohou nasměrovat úsilí, povzbudit tým a rozvíjet podnikání.

259,00 349,00 

Vyprázdnit
Typ knihy: Vyberte možnost

Vytvořte si vizi, která bude jasná, inspirativní a praktická

Začali jste podnikat nebo jste byli povýšeni do pozice s velkou odpovědností a teď jste pod tlakem?

Jste lídr nebo se jím chcete stát? Hledáte pro svůj tým a podnikání vizi, cítíte se ale nepřipravení?

Pokud se poznáváte, je tato kniha pro vás. Ukáže vám, jak si zpracovat přesvědčivou vizi a posunout svou společnost dopředu. Autor Michael Hyatt nabízí deset otázek, které fungují jako diagnostický nástroj a které vám pomohou nasměrovat úsilí správným směrem, povzbudit tým a rozvíjet podnikání.

Kniha vychází z Michaelových čtyřicetiletých zkušeností v oblasti podnikání a vedení lidí, které doplňují postřehy z vědy a psychologie organizací, případové studie a příběhy z mnoha odvětví. Vize je základním předpokladem úspěšného vedení. Bez ní vliv odchází stejně jako lidé.

Vytvořte si proto vizi, která bude jasná, inspirativní a praktická. Vize je vykreslení neodolatelné budoucnosti. Jakou budoucnost chcete pro svůj tým a společnost?

Vytvořte si proto vizi, která bude jasná, inspirativní a praktická. Tato kniha bude váš průvodce.


Ukázka z knihy


Ukázka z audioknihyO autorovi

Image-Description

Michael Hyatt

Je zakladatel a výkonný ředitel společnosti Michael Hyatt & Company, která se zabývá tréninkem a rozvojem vůdčích dovedností a která se už dvakrát dostala na seznam Inc. 5000 nejrychleji rostoucích amerických společností.

Michael, který se ve světě vydávání knih pohybuje už dlouho, je také bývalý předseda a výkonný ředitel nakladatelství Thomas Nelson, které je nyní součástí HarperCollins. Deníky New York Times, Wall Street Journal a USA Today řadí několik jeho knih na seznam bestsellerů, včetně knih Your Best Year Ever, Living Forward a Platform: Get Noticed in a Noisy World.

Michaelův blog a týdenní podcast Lead to Win jsou oblíbeným zdrojem stovek tisíc podnikatelů, ředitelů a začínajících lídrů.

Hmotnost 435 g
Rozměry 140 × 210 mm
Autor

Překlad

Počet stránek

232

Typ knihy

, ,

Vazba

Datum vydání

04. 03. 2022

Původní název

The Vision-Driven Leader