Nejlepší rok vašeho života

Jak dosáhnout svých cílů v pěti krocích

259,00 349,00 

Vyprázdnit
Typ knihy: Vyberte možnost

Chcete si naplánovat nejlepší rok svého života?

Všichni chceme žít smysluplný život. Všichni chceme naplnit svůj potenciál. Příliš často se však necháváme zahltit každodenními starostmi a povinnostmi. Své sny a cíle neustále odsouváme a nakonec na ně s velkou pravděpodobností zapomeneme. Pokud vás už unavuje, že se neposouváte na cestě za svými osobními, intelektuálními, podnikatelskými, vztahovými nebo finančními cíli, je načase to změnit.

Michael Hyatt, autor bestsellerů podle žebříčku New York Times, čtenářům ukazuje, že sny opravdu můžeme proměnit v realitu.

Ve své knize nabízí pomoc, jak toho dosáhnout. Chcete si naplánovat nejlepší rok svého života? Pojďme na to!


Řekli o knize

„Odvážné cíle fungují (když si je napíšete) a fungují i silné knihy (když si je přečtete). Michael Hyatt vytvořil zábavnou, rychlou cestu, jak najít své sny a pak je proměnit v realitu.“
Seth Godin, autor bestsellerů Proces a Nepostradatelní

„Michael Hyatt napsal chytré a na mnoha místech překvapivé pojednání založené na důkazech o tom, jak si stanovit ty správné cíle a pak vytrvat až do jejich naplnění. Povinná četba pro každého, kdo chce podniknout systematické kroky ke zlepšení svého života.“
Cal Newport, autor bestsellerů podle žebříčku New York Times, autor knihy Hluboká práce

„Pokud jde o dosahování velkých cílů, spousta konvenční moudrosti jednoduše neplatí. V knize Nejlepší rok vašeho života představuje Michael Hyatt jednoduchý program postavený na nejmodernějších výzkumech, díky němuž si splníte sny!“
Tony Robbins, autor bestsellerů podle žebříčku New York Times, autor knihy Unshakeable


Ukázka z knihy


Ukázka z audioknihyO autorovi

Image-Description

Michael Hyatt

Je zakladatel a výkonný ředitel společnosti Michael Hyatt & Company, která se zabývá tréninkem a rozvojem vůdčích dovedností a která se už dvakrát dostala na seznam Inc. 5000 nejrychleji rostoucích amerických společností.

Michael, který se ve světě vydávání knih pohybuje už dlouho, je také bývalý předseda a výkonný ředitel nakladatelství Thomas Nelson, které je nyní součástí HarperCollins. Deníky New York Times, Wall Street Journal a USA Today řadí několik jeho knih na seznam bestsellerů, včetně knih Your Best Year Ever, Living Forward a Platform: Get Noticed in a Noisy World.

Michaelův blog a týdenní podcast Lead to Win jsou oblíbeným zdrojem stovek tisíc podnikatelů, ředitelů a začínajících lídrů.

Hmotnost 485 g
Rozměry -
Autor

Překlad

Vazba

Počet stránek

268

Datum vydání

10. 06. 2021

Původní název

Your Best Year Ever