Jak vybudovat úspěšný tým

Tajemství fungování nejlepších týmů na světě

299,00 399,00 

Vyprázdnit
Typ knihy: Vyberte možnost

PROČ NĚKTERÉ SKUPINY LIDÍ PŘEKONAJÍ SAMY SEBE A DOKÁŽÍ TOHO MNOHEM VÍC, NEŽ BYSTE OD JEJICH ČLENŮ ČEKALI – A JINÉ SKUPINY TOHO NAOPAK ZVLÁDNOU MNOHEM MÉNĚ?

  • Odkud pochází skvělá kultura? 
  • Jak ji ve své skupině budovat a udržovat? 
  • Jak změnit kulturu v týmech, které potřebují opravit?

Nahlédněte do nitra nejúspěšnějších organizací světa – včetně amerických námořních jednotek SEAL Team Six, společnosti Google či basketbalového týmu San Antonio Spurs – a odhalte, co stojí za jejich úspěchem.

Daniel Coyle demystifikuje proces budování kultury tím, že identifikuje tři klíčové dovednosti, vytvářející soudržnost a spolupráci, a vysvětluje, jak se různorodé skupiny učí fungovat jednotně. Na příkladech internetového prodejce Zappos, komediální skupiny Upright Citizens Brigade či odvážného gangu zlodějů šperků autor nabízí konkrétní strategie, které spouštějí proces učení, podněcují spolupráci, budují důvěru a podporují pozitivní změny.

Coyle prezentuje a analyzuje užitečné příběhy o selhání, na nichž demonstruje, co nedělat, řeší běžné nástrahy a sdílí rady, jak reformovat toxickou kulturu.

Kniha kombinuje špičkové vědecké poznatky, praktické postřehy předních lídrů a šikovné nápady pro akci. Nabízí plán pro vytvoření prostředí, ve kterém se daří inovacím, řeší se problémy a překonávají se očekávání.

Kultura není něco, co jste – je to něco, co děláte. Bez ohledu na velikost vaší skupiny nebo na váš cíl vás tato kniha může naučit principům kulturní chemie, která promění jednotlivce v týmy a pomůže jim dosáhnout úžasných věcí společnými silami.


Řekli o knize

„Na každé stránce najdeme hluboké myšlenky, příběhy, které změní způsob vaší práce, způsob vašeho vedení a váš dopad na svět. Vřele doporučuji, naléhavé čtení.“
– Seth Godin, autor knihy Proces

„Skvělá knížka, která na konkrétních příkladech nejen ze světa byznysu jasně ukazuje, co může každý z nás udělat pro svůj tým, aby byl výkonnější a lidé v něm zároveň šťastnější.“
– Michal Šrajer, podnikatel a první český Chief Happiness Officer, spoluzakladatel mezinárodní konference Happiness@Work Live!

„Kniha plná inspirativních příběhů, která změní váš způsob vedení lidí. Ať už jste CEO v korporátu, máte restauraci, nebo učíte studenty – vždy vedete tým. Daniel Coyle vám nabídne ty správné a nadčasové ingredience pro jeho správné fungování.“
– Dušan Murčo, Chief Growth Officer v Behavera, ex- Martinus a Slido, tvůrce RemoteLeader.Me

„Příběhy silné, neobvyklé i obyčejné. Daniel Coyle v nich nachází klíče k vytváření psychologického bezpečí a kultury, která umožní využít lidský potenciál a přetvořit ho v něco krásného, inovativního, užitečného, úspěšného. Čtete jedním dechem a na konci víte, že to chcete umět taky.“
– Irena Konečná, psycholožka a ředitelka Institutu firemní kultury, z.ú.

„Čekal jsem roky, až někdo napíše tuto knihu – v hlavě jsem si ji vysnil jako něco mimořádného. Ale je lepší, než jsem si představoval. Daniel Coyle vytvořil fascinující čtení, demystifikující kouzlo vynikajících týmů. Předčí všechny jiné knihy o kultuře. Rychle si ji přečtěte.“
– Adam Grant, autor knih Originály a Ještě to promysli


Ukázka z knihy


 

Image-Description

DANIEL COYLE

Je autorem bestselleru The Culture Code, který byl agenturami Bloomberg, BookPal a Business Insider vyhlášen nejlepší knihou roku v oblasti podnikání. Coyle působil jako poradce mnoha vysoce výkonných organizací, včetně Navy SEALs, společnosti Microsoft, Google a Cleveland Guardians.

Mezi jeho další knihy patří The Talent Code, The Secret Race, The Little Book of Talent a Hardball: A Season in the Projects, podle níž byl natočen film s Keanu Reevesem v hlavní roli.
Coyle vyrostl v Anchorage na Aljašce a nyní žije se svou ženou Jenny a čtyřmi dětmi během školního roku v Cleveland Heights v Ohiu a v létě v Homeru na Aljašce.

ISBN: N/A
Kategorie:,
Kolekce:
Rozměry -
Původní název

The Culture Code

Autor

Počet stránek

272

Překlad

Vazba

Typ knihy

, ,