Image-Description

Daniel H. Pink je autorem pěti bestsellerů deníku New York Times, včetně jeho nejnovější knihy The Power of Regret: How Looking Backward Moves Us Forward. Mezi jeho další knihy patří bestsellery New York Times When a A Whole New Mind – a také bestsellery č. 1 New York Times Drive a To Sell is Human. Danovy knihy získaly řadu ocenění, byly přeloženy do 42 jazyků a prodaly se jich miliony výtisků po celém světě.

Působil jako redaktor v časopisech Fast Company a Wired a také jako byznys sloupkař pro The Sunday Telegraph. Jeho články a eseje vyšly také v The New York Times, Harvard Business Review, The Atlantic, Slate a dalších publikacích. Byl také stipendistou Japan Society Media v Tokiu, kde studoval obrovský komiksový průmysl v této zemi.

Než se před dvaceti lety vydal na vlastní dráhu, pracoval na několika pozicích v politice a státní správě, mimo jiné v letech 1995-1997 jako hlavní autor projevů viceprezidenta Ala Gora.

Získal bakalářský titul na Northwestern University, kde byl Trumanovým stipendistou a byl zvolen členem Phi Beta Kappa, a titul JD na Yale Law School. Obdržel také čestné doktoráty na Georgetown University, Pratt Institute, Ringling College of Art and Design, University of Indianapolis a Westfield State University.

Pink a jeho žena žijí ve Washingtonu. Jsou rodiči dvou čerstvých absolventů vysoké školy a jednoho vysokoškoláka.