Umění rychlejšího běhu

209,00 

Vyprázdnit
Typ knihy: Vyberte možnost

Každý běžec vám může říci, že tento sport není jen o tom, jak den za dnem urazit více kilometrů. Běžci mají vášeň, odhodlání a touhu běžet rychleji, déle a dál. Umění rychlejšího běhu nabízí nový přístup k běhu, dosahování cílů a překovávání osobních rekordů.

Ať už jste staří nebo mladí, noví běžci nebo zkušení maratonci, tato příručka změní způsob, jakým běháte a výsledky, kterých dosahujete. Umění rychlejšího běhu se vymaňuje ze stereotypů, odstraňuje pochybnosti a maže vaše vlastní limity tím, že radí nejen co dělat, ale také jak to dělat.

Naučíte se, jak:

překonávat překážky, které vám brání v tom, abyste běželi rychleji, pohodlněji a s větším soustředěním;

přizpůsobit svůj tréninkový program tak, aby zdůrazňoval vývoj rychlosti, síly a vytrvalosti;

přepnout rychlost, dosáhnout další úrovně výkonu a předběhnout konkurenci.

V této jedinečné příručce sdílí bývalý běžec světové třídy Julian Goater své zkušenosti, postřehy a rady pro lepší, efektivnější a rychlejší běh.

Umění rychlejšího běhu ale představuje mnohem víc, než pouhé tréninkové tipy a motivační příběhy. Je vaším průvodcem na cestě k lepší technice a optimálnímu výkonu. Dovolte Julianu Goaterovi, aby vám ukázal nový způsob, jak běhat rychleji, déle a dál.


Ukázka z knihy


O autorech

Image-Description

DON MELVIN

Je autorem, novinářem a celoživotním amatérským běžcem. Kromě novinářského pokrytí olympijských her v Atlantě a Aténách se věnoval také mezinárodním politickým a sociálním tématům. Don je v současné době redaktorem a dopisovatelem. Pod pseudonymem vydal několik románů pro děti.

Image-Description

JULIAN GOATER

Je bývalý špičkový běžec. Zúčastnil se mnoha šampionátů, včetně mistrovství světa, her Commonwealthu, mistrovství Evropy a mistrovství světa v cross country. Jeho časy na 5 000 a 10 000 metrů patří k nejrychlejším, jaké kdy britský atlet zaběhl. Po skončení závodní kariéry začal Julian trénovat běžce všech výkonností. V současné době žije v Surrey se svou ženou Sue.

ISBN: N/A
Kategorie:
Kolekce:
Autor

,

Počet stránek

194

Vazba

Typ knihy

,

Původní název

The Art of Running Faster

Datum vydání

2017