Super jídlo pro superděti

299,00 649,00 

Vyprázdnit
Typ knihy: Vyberte možnost

Mezi lidmi koluje tolik rad ohledně stravování, které si z velké části vzájemně odporují. Pro zaneprázdněné rodiče může být snaha se v nich vyznat dost obtížná.

Lékař a sportovní vědec, prof. Tim Noakes, šéfkuchař a plavec na dlouhé vzdálenosti, Jonno Proudfoot, a dietoložka i specialistka na dětskou výživu, Bridget Surteesová, se prosekali záplavou informací, aby vám poskytli jasné, osvědčené pokyny a jednoduché, lahodné recepty, které můžete podávat celé rodině. Za dobrou cenu a bez velké námahy.

V návaznosti na fenomenální a rekordní úspěch Revoluce v opravdovém jídle se tým za touto knihou rozhodl přehodnotit způsob, jakým živíme naše děti.

Výsledkem je Super jídlo pro superděti.

Kniha, která zpochybňuje řadu hluboko zakořeněných domněnek o stravě a obhajuje stravu pro děti, která je založená na opravdovém jídle. Stravu s nízkým obsahem cukru a rafinovaných sacharidů. Od batolat po teenagery. Jejich rady jsou pevně podloženy kritickým vědeckým výzkumem dětského potravinářského průmyslu.

Super jídlo pro superděti kombinuje nejnovější ověřené vědecké důkazy s přímočarými a lahodnými recepty, z nichž se většina hodí pro celou rodinu. A jasně tak ukazuje, jak vašim dětem poskytnout tu nejlepší výživu a pomoci jim vyrůst v šťastné a zdravé lidi.


Ukázka z knihy


O autorovi

Image-Description

TIM NOAKES

Je sportovní vědec z Kapského Města v Jihoafrické republice a emeritní profesor na katedře tělesné výchovy a sportovní medicíny na univerzitě v Kapském Městě.

Je známý svou „Noakesovou dietou“ s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem tuků, díky níž dosáhl mnoha pokroků v oblasti sportovní vědy a posunul hranice lidské výkonnosti v různých sportovních odvětvích.

Profesor Noakes publikoval více než 750 vědeckých knih a článků a ve vědecké literatuře byl citován více než 21 000krát. V průběhu let získal řadu ocenění a dal se k dispozici mnoha redakčním radám. Jeho vášní je běh (uběhl více než 70 maratonů a ultramaratonů) a je stále aktivní, běhá půlmaratony, kdykoli může. Je oddaným manželem, otcem a dědečkem a nyní, v důchodu, si užívá více času stráveného s rodinou.

ISBN: N/A
Kategorie:
Autor

Počet stránek

360

Typ knihy

,

Vazba

Datum vydání

2018

Původní název

Super Food for Superchildren