Umění odolnosti

Strategie pro maximální sílu vůle & nezlomné tělo

339,00 449,00 

Vyprázdnit
Typ knihy: Vyberte možnost

Kde jsou hranice, které skrývá lidská mysl a tělo?

  • 157 dní na moři
  • 2 884 kilometrů
  • 1 nezničitelný člověk

Extrémní dobrodruh Ross Edgley se už léta věnuje extrémním experimentům, při nichž se jeho tělo dostává až na samé hranice možností. Stal se prvním člověkem v historii, který obeplaval celou Velkou Británii. Během této epické cesty dlouhé 2 884 kilometrů plaval Ross mezi obřími medúzami, arktickými bouřemi a přes znečištěné lodní trasy – plaval tak tvrdě a rychle, až se mu rozpadal jazyk.

Ross na své cestě využívá plaveckých zkušeností a podává neuvěřitelné vytrvalostní výkony, díky nimž se mu daří překonat zdánlivě nepřekonatelnou bolest, strádání a nepřízeň osudu. Také studuje výkony extrémních sportovců, vojenských a kondičních specialistů a psychologů, aby odhalil tajemství duševní kondice a prozkoumal koncept odolnosti, vytrvalosti, statečnosti a disciplinovaného myšlení při překonávání nepřízně osudu.


Řekli o knize

Ross dokazuje, že tělo je geniální nástroj, když mu dáme čas se přizpůsobit. Je to nicméně stále jen nástroj, který musí být ovládán silným duchem a silnou vůlí. V tu chvíli se z nás stává odolná bytost, která dokáže téměř cokoli. Ve sportu, ale především v životě.
Abhejali Bernardová, česká dálková plavkyně a běžkyně, která jako 10. člověk, 4. žena a 1. suchozemec v historii dokončila plaveckou výzvu Oceans Seven

„Neuvěřitelná osobnost, neuvěřitelná kniha, neuvěřitelný příběh.“
— Chris Hemsworth, herec

„Hrdina, který je stejně skromný jako houževnatý… svědčí o tom, že se nikdy nevzdává!“
— Bear Grylls, dobrodruh

„Z četby této knihy vyzařuje poselství: můžete dosáhnout čehokoli.“
— Ant Middleton, bývalý člen jednotky SAS


Ukázka z knihy


Ukázka z audioknihyO autorovi

Image-Description

ROSS EDGLEY

Ross Edgley se proslavil tím, že uběhl maraton a táhl 1,4tunové auto a vylezl po laně do výšky Everestu (8 848 m) poté, co žil s válečnickými mnichy Jamabuši v Japonsku a účastnil se šamanských rituálů bolesti s ohnivými mravenci v amazonské džungli. Na své epické cestě dlouhé 1 780 mil kolem Velké Británie, která trvala 157 dní, se Ross plavil mezi obřími medúzami, arktickými bouřemi, „strašidelnými“ víry a znečištěnými lodními trasami, a to tak tvrdě a rychle, až se mu rozpadl jazyk.

Hmotnost 681 g
Rozměry -
Autor

Překlad

Počet stránek

352

Vazba

Typ knihy

, ,

Původní název

The Art of Resilience

Datum vydání

10. 06. 2022