Mistrovství

NOVĚ V PRODEJI

349,00 499,00 

Vyprázdnit
Typ knihy: Vyberte možnost

Anotace

„Jestliže se všichni rodíme v podstatě se stejným mozkem, s víceméně stejnou konfigurací a kapacitou pro dosažení mistrovství, proč v celé historii skutečně vynikl a realizoval tuto potenciální schopnost jen omezený počet lidí? Z praktického hlediska je to pro nás ta nejdůležitější otázka.“ – R. Greene

  • MUSÍ SE ČLOVĚK JAKO GÉNIUS NARODIT, NEBO SE JÍM MŮŽE STÁT?
  • STOJÍ SNAD ZA MISTROVSTVÍM TALENT NEBO GENIALITA, JEŽ JE NUTNÉ ROZVÍJET?

Každý z nás má v sobě potenciál stát se Mistrem, tvrdí Greene. Je možné se naučit tajemství oboru, který si člověk vybere. Co je pro to třeba udělat? Podrobit se učednické praxi, vstřebat skryté znalosti, kterými oplývají lidé s dlouholetými zkušenostmi, překonat konkurenty v genialitě a rozbít zavedené vzorce. Studujte proto cesty k mistrovství Alberta Einsteina, Charlese Darwina, Leonarda da Vinciho a devíti současných Mistrů, s nimiž byly pro tuto knihu vedeny rozhovory. Nechte se ke své úlevě přesvědčit, že úroveň vaší touhy, trpělivosti, vytrvalosti a sebedůvěry nakonec hraje v dosahování úspěchu mnohem větší roli než pouhé myšlenkové schopnosti. S pocitem motivace a nabití energií totiž dokážete překonat téměř cokoli.

  • POTŘEBUJEME ZNOVU NAJÍT CESTU KE KONCEPTU MISTROVSTVÍ, JENŽ NÁS PŘED MNOHA MILIONY LET DEFINOVAL JAKO DRUH.

Autor bestsellerů 48 zákonů moci, 24 zákonů svádění a 33 zákonů války ROBERT GREENE strávil celý život studiem mocenských strategií. Jeho knihy mají silné zastánce ve světě byznysu a jsou oceňovány nejrůznějšími odborníky, od válečných historiků až po největší hudebníky. Nyní se s vámi podělí o tajnou cestu k velikosti. S tímto průvodcem se naučíte, jak v sobě odblokovat vášeň a stát se Mistrem.


Ukázka z knihy


O autorovi

Image-Description

ROBERT GREENE

Je autorem bestsellerů 48 zákonů moci, Umění svádění, 33 válečných strategií, 50. zákon a Mistrovství.
Ve své očekávané šesté knize The Laws of Human Nature se věnuje nejdůležitějšímu tématu ze všech – porozumění pohnutkám a motivacím lidí, i když si je sami neuvědomují. Na základě myšlenek a příkladů Perikla, královny Alžběty I., Martina Luthera Kinga ml. a mnoha dalších nás Greene učí, jak se odpoutat od vlastních emocí a ovládnout sebekontrolu. Ukazuje, jak rozvíjet empatii, která vede k vhledu, jak nahlížet za masky lidí a jak se vzepřít konformitě a rozvinout svůj jedinečný smysl pro cíl.
Kromě toho, že Greeneovy knihy mají silné zastánce ve světě byznysu a hluboký ohlas ve Washingtonu, jsou oceňovány všemi, od válečných historiků až po největší hudebníky v oboru (včetně Jay-Z, Drakea a 50 Centa).
Greene navštěvoval univerzitu v Berkeley a Wisconsinskou univerzitu v Madisonu, kde získal titul v oboru klasických studií. V současné době žije v Los Angeles.

ISBN: N/A
Kategorie:
Kolekce:
Hmotnost -
Rozměry -
Autor

Původní název

Mastery

Datum vydání

30.11.2023

Typ knihy

, ,

Vazba

Jazyk

český

Počet stránek

360

Překlad